Vabilo na starševski večer

27.05.2023

Spoštovani starši!

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor vas vabi na starševski večer na temo Od malčka do bralčka (Predbralne spretnosti pri predšolskem otroku), ki bo v četrtek, 1. 6. 2023 ob 17.00 uri v prostorih Svetovalnega centra Maribor (Lavričeva ulica 5). Predavanje je namenjeno predvsem staršem predšolskih otrok. Predstavljene bodo pomembne predbralne spretnosti ter kako jih lahko starši spodbujamo v predšolskem obdobju. S tem razvijamo temelje za otrokovo začetno usvajanje branja v šoli.

Predavanje bo izvedla specialna pedagoginja mag. Katja Rojs. Več informacij lahko dobite na telefonu 02 23 49 700. Vprašanja lahko pošljete tudi vnaprej na elektronsko pošto: [email protected].si

Podrobne informacije si lahko preberete tukaj.

Vljudno vabljeni!

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor

Preskoči na vsebino