Vabilo na starševski večer

08.03.2024

Spoštovani starši!

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor vas vabi na starševski večer na temo Od malčka do bralčka (Predbralne spretnosti pri predšolskem otroku), ki bo v sredo, 13. 3. 2024 ob 17.00 uri v predavalnici Svetovalnega centra Maribor (Lavričeva ulica 5). Predavanje je namenjeno predvsem staršem predšolskih otrok. Predstavljene bodo pomembne predbralne spretnosti ter kako jih lahko starši spodbujamo v predšolskem obdobju. S tem razvijamo temelje za otrokovo začetno usvajanje branja v šoli.

Srečanje bo izvedla specialna pedagoginja mag. Katja Rojs. Več informacij lahko dobite na telefonu 02 23 49 700. Vprašanja lahko pošljete tudi vnaprej na elektronsko pošto: [email protected].si

Podrobne informacije si lahko preberete tukaj.

Vljudno vabljeni!

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor

Preskoči na vsebino