Vabilo na predavanje

10.10.2022

Spoštovani starši!

V okviru dogodkov ob 70-letnici Svetovalnega centra,  svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor vabi na predavanje za starše otrok v predšolskem obdobju in ob vstopu v šolo, ki bo v ponedeljek, 17.10.2022 ob 17.30 v Svetovalnem centru Maribor (Lavričeva 5, Maribor, soba 6).

Predavanje “Z GLASOVI IN BESEDAMI na poti do začetnega branja in pisanja” je namenjeno staršem otrok v predšolskem obdobju in ob vstopu v šolo, saj se takrat pri otrocih najintenzivneje razvija glasovno zavedanje. Spoznali bomo, kako prepoznavanje rim, igre z izštevankami, besedami, zlogi in glasovi vplivajo na razvoj branja in pisanja v kasnejšem šolskem obdobju ter kako lahko doma z otrokom na igriv način razvijamo spretnosti glasovnega zavedanja.

Predhodna prijava ni potrebna.

Vljudno vabljeni!

Lepo vas pozdravljamo,

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor

Preskoči na vsebino