Vabilo na predavanje - grafomotorika ob vstopu v šolo

27.05.2021

Spoštovani starši bodočih prvošolčkov!

Svetovalni center za otroke, mladostnike in starše Maribor, vas v sredo, 2. 6. 2021 ob 17.00, vabi na predavanje z naslovom “Grafomotorika ob vstopu v šolo.” Predavanje bo potekalo preko videokonference zoom. Povezavo boste našli na spletni strani Svetovalnega centra za otroke, mladostnike in starše Maribor.

Ali vaš otrok ne riše rad?
Se izogiba nalogam s pisalom?
Opažate okorno držo pisala?

Na predavanju bo govora o načinih spodbude in pomoči pri težavah z grafomotoriko. Predavanje bo vodila Tanja Klavž, prof. spec. in reh. ped. Več informacij lahko prejmete po telefonu 02/234 97 00 ali 02/234 97 12 ali na elektronskem naslovu [email protected]

Vljudno vabljeni!

Preskoči na vsebino