Prehrana za otroke in vse, ki potrebujete topel obrok

14.11.2020

Spoštovani!

Z naslednjim tednom bomo v Občini Duplek organizirali pripravo toplih obrokov za vse, ki jih potrebujete. Prevzem obroka bo možen pri kuhinji v šoli v Sp. Dupleku in sicer ob 11.35.

Za prenos obroka potrebujete 2 menažni (prenosni) posodi (3-4 delne), da ko prevzamete obrok, se za naslednji dan odda čista posoda. Primer ustrezne posode najdete v spletni prodaji mimovrtste (https://www.mimovrste.com/posode-za-shranjevanje-zivil – Lamart, Banquet).

Naročilo oz. odjavo za kosilo sporočite v tajništvo šole en dan pred prevzemom do 9 ure na telefon 02 621 28 11 ali 031 200 204. Prosimo vas, da upoštevate uro prevzema obroka, saj zaradi omejenega časa razdeljevanja, drugače to ne bo mogoče. Naročila lahko sporočite že v ponedeljek, v torek 17. 11. 2020 pa bomo pričeli z razdeljevanjem. Za prva naročila prinesite posodo, ki naj ima vašo oznako, že v ponedeljek, oz, dan prej ko potrebujete obrok.

Za otroke bo cena obroka 2,5 €, za odrasle pa 4,5 €.

S prijaznimi pozdravi!

Đano Novak, ravnatelj