Ponovno odprtje vrtca za vse otroke

29.05.2020

Spoštovani starši,

s ponedeljkom, 1. 6. 2020, odpiramo vrata našega vrtca za vse otroke. Prosimo, da starši, ki v ponedeljek prvič pripeljete otroke v vrtec, prinesete izpolnjeno izjavo, ki jo najdete tukaj in jo oddate vzgojiteljici.

Vzgojno-izobraževalno delo bo tako od 1. 6. 2020 za vse otroke potekalo v normativno določenih oddelkih, kot pred razglasitvijo pandemije. To pomeni, da bodo otroci vključeni v matične oddelke s »svojimi« vzgojiteljicami. Še vedno bo treba izvajati splošne higienske ukrepe, ki jih je za novo situacijo pripravil NIJZ.

Pomembno je izvajati tudi priporočene ukrepe prihoda v vrtec (razkuževanje rok), vstopanja v vrtec, gibanja po vrtcu, fizična distanca in uporaba mask.

Tisti starši, ki v mesecu juniju še ne boste otrok vključili v vrtec, boste oproščeni plačila oskrbnine do 30. 6. 2020.

Zaposleni v vrtcu si bomo prizadevali, da se bodo otroci ob vrnitvi počutili varno, sprejeto in srečno.

Lepo pozdravljeni in pazite nase!
Đano Novak, ravnatelj

Preskoči na vsebino