Obvestilo o sproščanju ukrepov

06.03.2022

z velikim veseljem in zadovoljstvom vam sporočam, da smo od ponedeljka 7. 3. 2022, v šoli in vrtcu ponovno brez mask.

Ob vstopu v naše prostore bo še vedno omogočeno razkuževanje rok, skrbeli bomo za pogosto umivanje rok in pravilno kašljanje. Prosimo vas, da v šolo in vrtec prihajajo samo zdravi otroci.

Starši in drugi obiskovalci se zadržujejo v šoli in vrtcu samo v izjemnih primerih, govorilne ure pa bodo potekale kot so pred pojavom epidemije, v prostorih zavoda.

Na spletni strani šole je objavljeno sporočilo za stavko v vzgoji in izobraževanju, ki bo v sredo 9. 3. 2022. Ta dan bosta šola in vrtec zaprta. V izjemnih primerih, ko starši ne morete zagotoviti varstva svojemu otroku, bomo za otroke vrtca in šole od 1. – 4. razreda, organizirali nujno varstvo. Prijavo za varstvo nam sporočite do torka, do 10. ure.

S prijaznimi pozdravi!

Đano Novak, ravnatelj