Obvestilo o ponovnem odprtju vrtca v polnem delovanju

21.01.2021

Spoštovani starši,

s torkom, 26. 1. 2021, ponovno odpiramo  vrata našega vrtca za vse otroke, v vseh enotah. Od vzgojiteljic ste prejeli obvestilo – Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec. Prosimo, da izpolnjeno in podpisano izjavo vrnete po elektronski pošti vzgojiteljicam do petka, 22. 1. 2021, do 10.00. Če te možnosti nimate, obvestite vzgojiteljico o vaših odločitvah glede prihoda in odhoda iz vrtca. Izpolnjeno izjavo pa prinesite prvi dan otrokovega prihoda v vrtec.

Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec lahko prenesete tudi s klikom na spodnji gumb.

Podatke o številu otrok potrebujemo za oblikovanje oddelkov v skladu s priporočili stroke.

V ponedeljek, 25. 1. 2021, pa vrtec še naprej deluje v omejenem obsegu, za prisotnost otroka potrebujete potrdilo delodajalca za oba starša. Dežurni enoti bosta enota Sp. Duplek in Dvorjane.

Lepo pozdravljeni in vse dobro,

Đano Novak, ravnatelj

 

Preskoči na vsebino