Obvestilo o nadaljnjem omejenem delovanju vrtca (od 4. 1. 2021 do preklica)

01.01.2021

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da vrtci od ponedeljka, 4. 1. 2021 dalje, še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Odprta bo enota vrtca Sp. Duplek, kjer bodo otroci iz vseh enot. Enota bo delovala od 6.00 do 16.00.

Prosimo vas, da do sobote, 2. 1. 2021, do 10.00, svojim vzgojiteljicam sporočite, če potrebujete nujno varstvo.

Ob prihodu otroka v vrtec, oba starša predložita potrdilo delodajalca.

V vrtec pripeljite samo zdrave otroke, brez znakov okužbe dihal (nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, izguba/sprememba vonja ali okusa …). Prav tako naj v vrtec ne prihajajo, če živijo z osebo, ki ima simptome oz. znake, ki so pripisljivi bolezni covid-19, ali če živijo z osebo, ki je v izolaciji zaradi bolezni covid-19.

Potrdilo, ki ga najdete s klikom na spodnji gumb, prinesite zraven prvi dan, ko pripeljete otroka v vrtec.

Prijazen pozdrav,

Đano Novak, ravnatelj

Preskoči na vsebino