Obvestilo o nadaljnjem omejenem delovanju vrtca (9. 11. - 13. 11. 2020)

05.11.2020

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da bodo vrtci tudi v tednu od 9. 11. 2020 do 13. 11. 2020, izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Odprta bo enota vrtca Sp. Duplek, kjer bodo otroci iz vseh enot. Enota bo delovala od 6.00 do 16.00.

Tisti starši, katerih otroci so že v tem tednu obiskovali vrtec, ne rabite ponovno prijavljati otrok (nam pa sporočite morebitno odsotnost otroka), tisti, ki pa na novo prijavljate otroka, pa to prosim sporočite svojim vzgojiteljicam do petka, 6. 11. 2020, do 12. ure.

Ob prihodu otroka v vrtec, oba starša predložita potrdilo delodajalca.

V vrtec pripeljite samo zdrave otroke, brez znakov okužbe dihal (nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, izguba/sprememba vonja ali okusa …). Prav tako naj v vrtec ne prihajajo, če živijo z osebo, ki ima simptome oz. znake, ki so pripisljivi bolezni covid-19, ali če živijo z osebo, ki je v izolaciji zaradi bolezni covid-19.

Potrdilo, ki ga najdete s klikom na spodnji gumb, prinesite zraven prvi dan, ko pripeljete otroka v vrtec.

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

Prijazen pozdrav,

Đano Novak, ravnatelj

Preskoči na vsebino