Obvestilo o delovanju vrtca od 11. 1. 2021 dalje

08.01.2021

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da vrtci od ponedeljka, 11. 1. 2021 dalje, še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Odprti bosta enota vrtca Sp. Duplek in enota Dvorjane. V enoti Sp. Duplek bodo otroci iz enote Sp. Duplek, Zg. Duplek in Žitečka, v enoti Dvorjane bodo otroci iz enote Dvorjane. Enoti bosta delovali od 6.00 do 16.00.

Ob prihodu otroka v vrtec, oba starša predložita potrdilo delodajalca.

V vrtec pripeljite samo zdrave otroke, brez znakov okužbe dihal (nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, povišana temperatura, izguba/sprememba vonja ali okusa…). Prav tako naj v vrtec ne prihajajo, če živijo z osebo, ki ima simptome oz. znake, ki so pripisljivi bolezni covid-19, ali če živijo z osebo, ki je v izolaciji zaradi bolezni covid-19.

Potrdilo, ki ga najdete s klikom na spodnji gumb, prinesite zraven prvi dan, ko pripeljete otroka v vrtec.

 

Prijazen pozdrav,

                                                                                                       Đano Novak, ravnatelj

Preskoči na vsebino