Načrt ravnanja v času epidemije Covid-19

Spoštovani starši!

Prosimo, da ob vstopu v vrtec upoštevate naslednje napotke.

• Ob vstopu v objekt je obvezno razkuževanje rok in uporaba mask pri starših. Razkuževanje rok predšolskih otrok se odsvetuje.
  • Otroka pripeljite v vrtec najkasneje do 8.00 ure.
  • Otroka pospremite do garderobe in igralnice in imejte primerno medosebno razdaljo (1,5 – 2m). V stavbi se zadržujte čim krajši čas.
  • Otroci naj si pred vstopom v igralnico temeljito umijejo roke.
  • Rezervna oblačila naj otrok prinese s seboj kot običajno. Prinašanje igrač od doma ni dovoljeno, lahko pa prinese s sabo dudo ali »ninico«.
  • V kolikor ste bili v stiku z obolelo osebo s Covid-19 ali ste v družini opazili znake obolenja s Covid-19, to takoj sporočite na elektronski naslov [email protected]
  • V kolikor se znaki obolenja pojavijo pri otroku tekom bivanja v vrtcu, ste dožni priti po otroka v čim krajšem možnem času po prejemu telefonskega obvestila. Prosimo vas, da nas nato o zdravstvenem stanju otroka obvestite.

Hvala za razumevanje!

Vodstvo vrtca pri  Osnovni šoli Duplek